Kristel Närep Pärnu maakonna 2015. aasta lasteaiaõpetaja

KRISTEL NÄREP, Lindi Lasteaia-Algkooli pere on õnnelik, et 2015. aasta Pärnumaa „Lasteaiaõpetaja“ oled just Sina.

o Mõne aastaga oled võitnud kolleegide, lastevanemate ja muidugi mudilaste südamed. Sa oled aktiivne, innovaatiline, tööle pühendunud ja loominguline – laste suurim sõber. Julged oma arvamust avaldada ja seda kaitsta. Sinu toredad värsked ideed on meie maja särama pannud.
o Õpetajatöös – nagu ka omaenda laste kasvatamisel – oled vahel range, vahel teatud asjades aga järeleandlik ja paindlik. Oma tööd teed sa alati suure armastusega.
o Sa jõuad oma igapäevase õpetajatöö juures tegeleda nii  metoodika kui arendustegevusega. Sa oled aktiivne osaleja ja ideede genereerija.
o Kristel, Sa saad hakkama peaaegu kõigega – kui vaja, koristad või küpsetad ja keedad kogu kooli- ja lasteaiarahvale süüa. Selline vastutuse võtmine käiks paljudele üle jõu, kuid Sina saad pealtnäha mängleva kergusega hakkama ka spetsiifilisemate valdkondadega.
o Sa paistad silma kui motiveeritud õppija, kes on alati nõus midagi uut õppima ja seda katsetama ning omaks võtma.
o Sa oled õpetaja, kes ei tee oma tööd kellast kellani, vaid ka kodus ning vabadel päevadel – ikka siis, kui head mõtted pähe tulevad ja nende teostamist ettevalmistavad tegevused tegemist vajavad.
o Kolleegid, lapsevanemad ja lapsed iseloomustavad Sind kui särasilmset, naerusuist ning positiivse ellusuhtumisega, oma tööd hästi tundvat õpetajat. Sind kirjeldatakse kui imetlusväärset pedagoogi, kellega koos tegutsedes on jõutud lihtsa saladuse juurde – ainult südamega näed hästi.

Meie, Lindi Lasteaia-Algkooli suur pere peame Sind, Kristel aasta lasteaiaõpetaja tiitli vääriliseks.

Palju, palju õnne!