Huvitegevus

HUVIRINGID 2018/19.õa

ESMASPÄEV
Judo – treener Kristjan Hendrikson 11.00-12.00 lasteaialapsed
Merebioloogia – Epp Reinfeldt ja Jüri Tenson 12.20 – 13.20 1. klass
Jalgpall – õp Tormi Raid 14.00 – 15.30 2.- 4.klass
15.30 – 16.15 eelkool ja 1. klass
Loovmängude klubi – Ene Säde 16.00 – 19.00 õpilased

TEISIPÄEV
Kunstiring – õp Silvi Arukase 14.00 – 15.45 1.- 4. klass
Koorilaul – õp. Anne Paiste 13.15 – 14.00 1.- 2. klass
Robootika ring – õp Kaire Kiivit 14.45 – 16.00 3.- 4. klass
Tantsuring (lahtine) – õp Kaie Seger 15.00 – 15.45 lasteaialapsed
Draamaring – õp Ene Säde 16.00 – 18.00 5. klass (vilistlased)
Eelkool – õp Kaire Kiivit, Sülvi Kaljurand, Anne Paiste 12.30 – 15.10

KOLMAPÄEV
Robootika ring – õp Kadri Tamberg 13.15 – 14.30 1.- 2. klass

Kokandus ring – õp Karmen Feldman 15.00 – 17.00 2.- 4. klass
Loovmängude klubi – Ene Säde 16.00 – 19.00 õpilased

NELJAPÄEV
Liiklusring – õp Kadri Tamberg 9.15 – 10.00 1. klass
Draamaring – õp Ene Säde 14.00 – 16.00 1.- 4. klass
Loovmängude klubi – Ene Säde 16.00 – 19.00 õpilased

REEDE
Liiklusring – õp Kadri Tamberg 11.25 – 12.10 3. klass
Inglise keel – õp Kaire Kiivit 12.20 – 13.05 1. klass
Koorilaul – õp. Anne Paiste 12.20 – 13.05 3.- 4. klass
Lauluring – õp Anne Paiste 16.00 – 16.45 lasteaialapsed

    HUVIRINGID kool+lasteaed 2017/18. õa

    Esmaspäev:

    Ukulele ring – õp Jaanus Jantson    üle nädala 12.20 – 13.20 1.- 2. klass, üle nädala  13.15 – 14.15 3.- 4. klass

    Robootika ring – õp Kadri Tamberg üle nädala 12.20 – 13.20 1.- 2. klass, üle nädala  13.15 – 14.15 3.- 4. klass

     

    Teisipäev:

    Näitering 4. klassile õp Ene Säde 13.15 – 14.15

    Näitering 1.-3. klassile õp Ene Säde 14.00 – 15.00

    Koorilaul 1.-2. klass õp. Anne Paiste 13.15 – 14.00 (tunniplaanis)

     

    Kolmapäev:

    Liiklusring 3. klassile  – õp Kadri Tamberg 12.20 – 13.05 (al 2018.a)

    Tantsuring koolilastele – õp Kaie Seger 14.00 – 15.00

    Tantsuring lasteaialastele – õp Kaie Seger 15.00 – 15.45

    Kunstiring – õp Silvi Arukase üle nädala 14.00 – 15.30 1.- 2. klass, üle nädala 14.00 -15.30 3.- 4. klass

     

    Neljapäev:

    Liiklusring 1. klassile  – õp Kadri Tamberg 11.25 – 12.10

    Koorilaul – õp. Anne Paiste 13.15 – 14.00 3.- 4. Klass (tunniplaanis)

    Jalgpall  – õp Tormi Raid  14.00 – 15.20 3.- 4.klass ja 15.30 – 16.15 eelkool, 1.- 2. klass

    Inglise keel 1. klassile  – õp Kaire Kiivit 13.15 – 14.00

    Lauluring lasteaialastele  – õp Anne Paiste  17.00 – 17.45

     

    Reede:

    Pärimus – õp Anneli Kala 1.-2. klass 12.20 – 13.20 ja 3.- 4. klass 14.00 -15.00

    Eelkool – õp Epp Reinfeldt, Kaire Kiivit, Anne Paiste 12.30 – 15.10

     

    HUVIRINGID rahvamaja 2017/18 õa

    Esmaspäev:

    Linetants – Kaie Seger 19.00-20.00

    Noortetuba (7-16 a) – Ene Säde, Kristel Närep 16.00-19.00

     

    Teisipäev:

    Aeroobika – Katrin Saare 18.00-19.00

     

    Kolmapäev:

    Tasakaalutund  noortele (7-16) – Anneli Kala 16.00-17.00

    Noortetuba (7-16 a) – Ene Säde, Kristel Närep 16.00-1.009

     

    Neljapäev:

    Folkloorirühm Tarn (üle nädala)  – Linda Mulk 12.00-14.00

    Noortetuba (7-16 a) – Ene Säde, Kristel Närep 16.00-19.00

    Segarahvatantsurühm Lindi Lappajad – Maie Kalbus 18.30-20.30

     

    Reede:

    Kokandus noortele (7-16 a) – Karmen Feldman

     

    Laupäev

     

    Pühapäev:

    Aeroobika – Katrin Saare 17.00-18.00

     


    HUVIRINGID      2016/17.õa

    E: Judo lasteaialastele – õp Kristjan Hendrikson kell 10.30 – 11.30

    Merebioloogia (üle nädala, esimene kokkusaamine 31.10) kell 13.15

    Ukulele õpetus – juhendab Jaanus Jantson kell 14.15

    Noortekogu noortele – noortele seltsiks Ene Säde ja

    Kristel Närep kell 16.00 – 19.00

     

    T: Tantsuring koolilastele – õp Kaie Seger kell 14.10 – 15.10

    Tantsuring lasteaialastele (Vikerkaarerühm) – õp Kaie Seger kell 15.30 – 16.00

    Eelkool – kell 12.30 – 15.10

    Aeroobika – kell 18.15 – 19.15 Katrin Saare

     

    K: Liiklusring 1. klassile  – õp Kadri Tamberg  kell 12.20 – 13.05

    Inglise keel 1. klassile  – õp Kaire Kiivit kell 13.15 – 14.00

    Kunstiring koolilastele – õp Silvi Arukase kell 14.00 – 15.00

    Näitering koolilastele – õp Ene Säde kell 16.00 – 17.00

    Noortekogu noortele – noortele seltsiks Ene Säde ja

    Kristel Närep kell 16.00 – 19.00

     

    N: Folkloorirühm TARN – Linda Mulk kell 12.00 – 14.00

    Mudilaskoor – õp Anne Paiste kell 13.15 – 14.00

    Jalgpall koolilastele – õp Tormi Raid kell 14.00 – 15.00

    Jalgpall lasteaialastele – õp Tormi Raid kell 15.30 – 16.30

    Lauluring lasteaialastele  – õp Anne Paiste kell 17.00 – 17.45

    Segarühm Lindi Lappajad – Maie Kalbus kell 18.30

     

    R: Lauluring koolilastele – õp Anne Paiste kell 13.15 – 14.00

     

    P: Aeroobika – 17.00 – 18.00 kell Katrin Saare

     

    Huviringid koolis/lasteaias 2015 / 2016 õa

    E: Arendavad mängud – Sülvi Kaljurand

    Raamatukogutund – Tiiu Tammer

    T: Raamatukogutund – Tiiu Tammer

    K: Inglise keele ring 1. klassile – Kaire Kiivit

    Arendavad mängud – Sülvi KAljurand

    Loovusring (näitering) – Kaja Rinaldo, Ene Säde

    N: Arendavad mängud – Sülvi Kaljurand

    Liiklusring 1.klassile – Kadri Tamberg

    Eelkool – Sülvi Kaljurand, Epp Reinfeldt, Kaire Kiivit, Anne Paiste

    R: Judo lasteaialastele – Kristjan Hendrikson

    Mudilaskoor – Anne Paiste

     

    Ringitöö rahvamajas (lastele ja täiskasvanutele) 2015 / 2016 õa

    T: Spordiring – Ene Lehtsalu

    Lauluring koolilastele – Anne Paiste

    Line-tants – Kaie Seger

    K: Kunstiring – Silvi Arukase

    N: Jalgpall – Tormi Raid

    Lauluring lasteaialastele – Anne Paiste

    Folkloorirühm TARN – Linda Mulk

    Segarühm LINDI LAPPAJAD – Maie Kalbus

     

     


     

    Ringitöö Lindi rahvamajas 2014/2015 õ/a

     

    ESMAPÄEV Laste aeroobika 13.15-14.15 Juhendaja Eve Naudi
    TEISIPÄEV  Laste spordiring Kool 15.00-15.45 Juhendaja Ene Lehtsalu
    Laste Lauluring
    Kool 16.45-17.30 Juhendaja Anne Paiste
    Line Tants
    19.00 – 20.00 Juhendaja Kaie Seger
     KOLMAPÄEV Laste Kunstiring 14.00-15.30 Juhendaja Silvi Arukase
    Laste spordiring
    koolieelikud 15.30 – 16.30 Juhendaja Jaan Moorits
    Harrastajate võrkpall
    18.30 – 20.00 Juhendaja Kristel Närep
    NELJAPÄEV Folkloorirühm Tarn 15.00-18.00 (üle nädala) Juhendaja Linda Mulk
    Laste Lauluring 
    Lasteaialapsed al 4.eluaastast 16.45-17.30 Juhendaja Anne Paiste
    Segarahvatantsurühm Lindi Lappajad 
    18.30-20.00 Juhendaja Maie Kalbus
    REEDE Lasteaialaste Judo 11.00-12.00 Juhendaja Kristjan Hendrikson

Comments are closed