Hoolekogu liikmed

 

2017/18 õppeaasta hoolekogu koosseis

 

  1. Riine Alas Päikeserühma esindaja                                     riine68@hotmail.com
  2. Haidi Väljas Vikerkaarerühma esindaja                         haidi.valjas@gmail.com
  3. Marika Linkrus 1.klassi esindaja                                         mlinkrus@gmail.com
  4. Merle Jantson 2.klassi esindaja                                           merle@jantson.ee
  5. Kati Niibo 3.klassi esindaja                                                    kati@hyyp.ee
  6. Annely Kingo 4.klassi esindaja                                             annely.kingo@gmail.com
  7. Kärt Jürgens lasteaiaõpetajate esindaja                          kart.jurgens@gmail.com
  8. Kaire Kiivit kooli õpetajate esindaja                                 kaire.ollino@gmail.com
  9. Aili Elend kohaliku omavalitsuse esindaja              aili.elend@gmail.com

Comments are closed