Hoolekogu liikmed

 

2018/19 õppeaasta hoolekogu koosseis

  1. Heiki Riives Päikeserühma esindaja                                heiki.riives2@gmail.com
  2. Annely Kingo Vikerkaarerühma esindaja                      annely.kingo@gmail.com hoolekogu esimees
  3. Merle Timmo 1. klassi esindaja                                            merletimmo@gmail.com
  4. Marika Linkrus 2.klassi esindaja                                         mlinkrus@gmail.com
  5. Merle Jantson 3.klassi esindaja                                           merle@jantson.ee
  6. Kati Niibo 4.klassi esindaja                                                    kati@hyyp.ee hoolekogu aseesimee
  7. Kärt Jürgens lasteaiaõpetajate esindaja                          kart.jurgens@gmail.com
  8. Kaire Kiivit kooli õpetajate esindaja                                 kaire.kiivit@gmail.com sekretär
  9. Priit Annus kohaliku omavalitsuse esindaja                 priit.annus@parnu.ee

Comments are closed