Vilistlased Lindi vanas koolimajas

2007

Koppel, Andre

Tamberg, Hendrik

2006

Pärtel, Markus

Rohumägi, Kadri

Rohumägi, Katre

Silberk, Carmen

Maininger, Marko

2005

Matiisen, Jaan

Matiisen, Kristo

Koppel, Martin

Muns, Mario

Poom, Mihkel

Paju, Helen

Toomsoo, Kristo

Varendi, Merin

2004 lõpetasid VI, V ja IV klass. Kool jäi 4- klassiliseks

Juhalo, Kristo

Monso, Lauri

Mets, Marek

Malinovski, Nikolai

Taggo, Geit-Sander

Tõnisson, Marju

Muns, Marianne

Lopsik, Enrico

Pärtel, Mihkel

2004 (V klass)

Päev, Mariliis

Tõnisson, Madis

Tõnisson, Marko

Põldeots, Eike

Eha, Kristjan

Joonas, Hendrik

2004 (IV klass)

Malinovski, Aleksander

Ennok, Andra

Härm, Ly

Toomsalu, Alar

Tamberg, Liina

Bublik, Heiti

Peters, Sten Kristjan

2003

Peenoja, Herkki

Paabo, Maret

Strandson, Maarja

Gustavson, Urmo

Kuusik, Andreas

Joonas, Elise

Schär, Bret

Koos, Roland

Reinujaan, Elon

Eha, Kertu

Paabo, Triinu

2002

Karpin, Liina

Poom, Liis

Tüür, Mari-Liis

2001

Juhalo, Villu

Prihodko, Andres

Vesik, Janek

Põldeots, Uko

Joonas, Johanna

Rand, Reio

2000

Peenoja, Helen

Jörgen, Joonas

Hallmägi, Allar

Merirand, Märt

Soovik, Madli

Karpin, Liis

Vesik, Merily

Hansalu, Rainer

Malinovskoja, Deana

Ojasaar, Kati

Aulik, Toivo

Malinovski, Semjon

Lopsik, Etvin

Arula, Kristof

1999

Mustonen, Inga

Talisoo, Riho

Karpin, Indrek

Vahtra, Virge

Dervojed, Teele

Gustavson, Merlin

Aulik, Silvar

1998

Tapp, Raimo

Pull, Agris

Soovik, Martin

Luhtoja, Martin

Dervojed, Taavi

Aulik, Veiko

Talisoo, Riho

1997

Ojasaar, Kristi

Anderson, Monika

Eha, Kaisa

Reinson, Aadu

Koppel, Marko

Silivälja, Eiri

Altmart, Tiina

Sutt, Nele

Talisoo, Rita

Kruusmägi, Mai

Vainonen, Diana

1996

Saul, Meeli

Toompalu, Egle

Võsumets, Kristi

Tasuja, Thomas

Mets,  Marko

Silivälja, Aimar

Dervojed, Triin

Miiter, Taavi

1995

Hansalu, Reelika

Prihodko, Gerli

Koppel, Merike

Kruusmaa, Jaan

Põldeots, Eiki

Rand, Rainer

Tamm, Hando

Mango, Rannar

Eha, Ivar

1994

Ollino, Raido

Tõnts, Hallar

Ennok, Tõnis

Kruusmaa, Jane

Toompalu, Kristi

Merimaa, Cristi

Mägi, Evelin

Meoste, Gert

Tart, Veiko

Post, Tauno

1991

Teor, Imre

Alas, Riina

Ollino, Margus

Rand, Veiko

Lahe, Kersti

Paju, Marika

Koos, Viktooria

Vainonen, Ivo

1990

Vainonen, Leo

Paimre, Allan

Paire, Alar

Tamm, Kardo

Nõmm, Külli

Toomet, Liina

Teor, Inga

Tõnts, Leana

Laginova, Riina

1989

Väljas, Annely

Oad, Riina

Ollino, Marek

Selter, Gettrin

Rõõmussar, Tarvo

Rõõmussar, Andra

Tart, Erki

Kütt, Ragnar

1988

Tõnts, Lea

Viital, Kaidi

Merimaa, Kuldar

Koos, Nadja

Pärn, Raimo

Paju, Erika

Tettermann, Agor

Ollino, Margo

Rand, Raive

Rõõmussar, Kristi

Tamme, Mihkel

Tugim, Varje

Kohv, Raivo

1987

Kivisild, Arle

Merirand, Merike

Alas, Avo

Teor, Jane

Rand, Riivo

Kalm, Angie-Kristel

Saul, Meelis

1986

Peetersoo, Elve

Türk, Erika

Oks, Toomas

Väljas, Toomas

Anderson, Merike

Viital, Anti

Tamme, Madis

1985

Kõiv, Marika

Merirand, Erika

Tammiku, Üllar

Alas, Anne

Säde, Ave

Vahter, Riine

Reinson, Kristi

Altmart, Ege

Lahe, Kristina

Jamštšinski, Margus

1984

Mattiisen, Margit

Husu, Marelle

Bublik, Aleksander

Türk, Väino

Peetersoo, Katrin

Mulk, Rainer

Andresen, Ruth

Väljas, Urmas

Säde, Andres

Tammer, Meelis

Tettermann, Rita

1983

Reinson, Piret

Koppel, Anneli

Paalberg, Ago

Pärn, Bruno

Tilk, Gundula

Lille, Elmo

Rehe, Reet

1982

Põldma, Katrin

Orav, Elo

Mattiisen, Margus

Kodasmaa, Viivika

Annus, Priit

Jamštšinski, Marika

Mikk, Andres

Tuule, Guuno

Viital, Terje

Virkus, Sirje

Sassi, Tiit

Tettermann, Liana

1981

Nurm, Terje

Premet, Kalle

Poom, Ain

Laaso, Merle

Tammeveski, Janno

Metsmaker, Ülleke

1980

Arujõe, Ants

Midenbritt, Taimar

Laaso, Peeter

Käsper, Kaia

Röömel, Anne-Ly

Post, Margus

Kruusimägi, Urmas

Luht, Angela

Tammiku, Kalev

Andresen, Tõnis

Lille, Ülle

Tammiku, Tiina

1979

Padaksoo, Peep

Nurm, Tarmo

Anson, Aire

Jeenas, Monika

Taggo, Marve

Seer, Eda

Laaso, Silja

Juhalo, Jaan

Laheääre, Kai

Aus, Ülo

Tõnts, Aire

Anson, Anneli

Mangu, Aivar

Post, Urmas

Keppi, Anne

1978

Peenoja, Ülo

Poom, Enn

Mägi, Kaja

Saak, Karin

Virkus, Karin

Andresen, Jüri

Reinson, Raili

Midenbritt, Angela

Kurgu, Heiki

Jamštšinski, Margit

Mango, Enn

Hallik, Meinhard

Mäesoo, Aivo

Tõnts, Urmas

Jürine, Anu

Tõnts, Alvar

Vaima, Kulden

1977

Entson, Anneli

Jääger, Lea

Kaelep, Sirje

Reinson, Raul

Raasalk, Kaja

Truuver, Marika

Aulik, Peeter

Aus, Silja

Kraskov, Allan

1976 (3. klass)

Metsaots, Andre

Käsper, Kalle

Peterson, Ene

Suvi, Uno

Suvi, Heino

Pirso, Toonika

Lille, Ain

Paju, Marje

Taggo, Arne

Liugmann, Eve

Jürine, Sigmar

Alanurm, Alvi

Toomsoo, Urmas

Tomson, Terje

Eha, Krista

Anson, Heino

Semjonova, Natalia

1976 (IV klass) Kool 3- klassiliseks

Kaelep, Merle

Sinikas, Ülle

Matiisen, Kalev

Vaga, Piret

Seer, Ene

Käsper, Külli

Kuru, Mihkel

Vainukivi, Jüri

Tõnts, Anna

Tamm, Ahlo

Palu, Mihkel

Hallik, Haljand

Osmaljan, Oleg

Joonas, Margus

Paju, Kersti

Tammai, Heli

Monso, Marika

Poll, Harri

Tõnts, Alar

Kurgu, Lilian

Juhalo, Toomas

Tamm, Venda

Rääk, Aivar

1975

Kaelep, Uno

Peenoja, Illar

Tänav, Tiia

Alanurm, Liya

Pirso, Moonika

Kaljurand, Li

Tilk, Monika

Poll, Külli

Mangu, Merike

Vainukivi, Maie

Paju, Eduard

Käsper, Aavo

Närep, Vello

Toompalu, Eldi

Tuuling, Margus

Kuusik, Jaana

Saul, Andrus (1971-73)

1974

Lehtpuu, Arnold

Põldma, Annika

Karu, Merike

Taggo, Valdek

Tõnts, Rein

Hallik, Edvard

Poobus, Sirje

Põldma, Aina

Põld, Aivar

Oks, Volli

1973

Taggo, Tõnis

Strikholm, Mare

Tamm, Kalju

Kaljurand, Arvo

Mango, Ain

Anson, Kalle

Tänav, Mati

Truuver, Aime

Saul, Lea

Poobus, Tiiu

Õismaa, Ülle

Vaga, Marika

Pikk, Elmar

Kaints, Ene

Kuru, Ive

Hansschmidt, Maire

Toompalu, Merle

Aleksašin, Oleg

Astla, Jaanus

Sinikas, Elmar

1972

Kaelep, Vladimir

Käsper, Laine

Peedi, Elme

Pikk, Riina

Kuusik, Jaanus

Jääger, Moonika

Smõtškova, Liia

Seer, Enn

Velleste, Enn

Eha, Õnne

Koitla, Urve

Mäesoo, Einar

Mäesoo, Aivi

Tuuling, Urve

Poobus, Heli

Luhtjõe, Õie

Ollino, Enn

Õismets, Rita

Lehe, Aili

1971

Ende, Avo

Puusild, Harri

Nõmm, Taimi

Tatra, Rein

Mango, Jüri

Tamm, Arved

Leesar, Ivo

Kuru, Jekaterina

Saulep, Aare

Rosenberg, Ivo

Tõnissoo, Tiina

Urbel, Aavo

Husu, Toomas

Hansschmidt, Silvi

Peenoja, Elja

Laheäär, Anne

1970

Eeriku, Eeri

Tamm, Arnu

Dervojed, Andrus

Sutt, Eduard

Rehe, Liilia

Käsper, Ene

Koitla, Aivar

Kaints, Eve

Mäesoo, Aivar

Kaljurand, Raul

Protsin, Riina

Juhkam, Aivar

Tamm, Helle

Maiste, Ene

Ollino, Sirje

Parve, Erika

Tamm, Olev

Semjonov, Ivan

1969

Smõtskov, Raivo

Toro, Raivo

Suvi, Sirje

Kivirand, Tiiu

Vaga, Erika

Killing, Valdi

Strikholm, Malle

Rohumäe, Sirje

Laheäär, Marietta

Monso, Jaan

Auväärt, Hermann

Husu, Kalev

1968

Siig, Maret

Tuuling, Arveld

Saul, Tiiu

Toompalu, Ülar

Liiv, Enno

Tõnissoo, Marje

Sutt, Maie

Auväärt, Edgar

Martikainen, Jüri

Jõgi, Lembit

1967

Isak, Viivi

Saul, Mati

Mesila, Leida

Toompalu, Arne

Tuuling, Arvo

Prihodko, Klara

Paju, Juhan

Tamm, Elle

Puusild, Hans

Näär, Ly

1966

Ennok, Ahto

Klamas, Toivo

Kõiv, Mare

Merirand, Heiki

Metsaotsa, Erich

Palo, Merike

Popp, Anne

Protsin, Tõnu

Tammiku, Mihkel

Vana, Erika

Suvi, Milvi

Telve, Aili

1965

Altmart, Hanne

Killing, Laidi

Peterson, Esta

Nõmm, Helve

Leesalu, Tiia

Liiv, Arvo

Külaots, Erika

1964

Kõiv, Mati

Merirand, Eevi

Silivälja, Aino

Vihkunen, Maaja

Palo, Sirje

Tõu, Ija

Velleste, Tiia

Ustermann, Milvi

Sild, Aivar

1963

Tamm, Ülo

Mesila, Aadi

Nurm, Heino

Paju, Eduard

Lahe, Ants

Aasna, Anne-Ly

Kooli reorganiseerimisel lahkusid koolist 1962

Käsper, Malle

Mardisoe, Helgi

Kaelep, Vello

Kimp, Jaan

Pajula, Viive

Isak, Paul

Kaints, Helje

Leetsaar, Paul

Paalberg, Jakob

Paiso, Ülo

Arukase, Silvi

Baum, Leida

Ennok, Aime

Mägi, Ester

Nõmm, Aili

Nõmm, Vello

Tamm, Avo

Könning, Pilvi

Nõmm, Voldemar

Paalberg, Endel

Virkunen, Ester

Mesila, Kalju

Viital, Ants

Altmart, Aare

Ojaäär, Arvi

Pajo, Aadi

1962 lõpetajad

Isak, Helle

Jõnts, Matti

Kallaste, Tiiu

Nõmm, Talvi

Sorokin, Silja

Altmart, Heiki

Andresen, Ille

Arukase, Liivi

Baum, Evi

Baum, Virve

Kallaste, Anne

Juhansoo, Arvi

Kaelep, Valli

Köning, Paul

Põldeots, Arvet

1962 VII klassi lõpetajad

Baum, Vaike

Isak, Virve

Käsper, Arvo

Rohumäe, Laine

Virkunen, Linda

Kohtla, Maarja

Kuusik, Priit

Tohv, Velli

Virkunen, Linda

Pulst, Silja

1962. a kool 4- klassiliseks, reorganiseerimisel lahkusid koolist:

Käsper, Malle

Mardisoe, Helgi

Kaelep, Vello

Kimp, Jaan

Pajula, Viive

Isak, Paul

Kaints, Helje

Leetsaar, Paul

Paalberg, Jakob

Paiso, Ülo

Arukase, Silvi

Baum, Leida

Ennok, Aime

Mägi, Ester

Nõmm, Aili

Nõmm, Vello

Tamm, Avo

IV klassi lõpetajate hulgas:

Könning, Pilvi

Nõmm, Voldemar

Paalberg, Endel

Virkunen, Ester

Mesila, Kalju

Viital, Ants

Altmart, Aare

Ojaäär, Arvi

Pajo, Aadi

IV klassi lõpetajad:

Isak, Helle

Jõnts, Matti

Kallaste, Tiiu

Nõmm, Talvi

Sorokin, Silja

Altmart, Heiki

Andresen, Ille

Arukase. Liivi

Baum, Evi

Baum, Virve

Kallaste, Anne

Juhansoo, Arvi

Kaelep, Valli

Köning, Paul

Põldeots, Arvet

1962 VII klassi lõpetajad:

Baum, Vaike

Isak, Virve

Rohumäe, Laine

Virkunen, Linda

Kohtla, Maaja

Kuusik, Priit

Tohv, Velli

Virkunen, Linda

Pulst, Silja

1962 a. kool 4- klassiliseks. Lõpetasid VII klass, IV klass ja V -VI klassini

1961

Juhansoo, Anne

Maripuu, Sirje

Kurvet, Irja

Koitla, Ilse

Andresson, Elju

Rehe, Jaan

Sorokin, Paul

Tammiku, Voldemar

Rohumäe, Helju

Vainu, Aime

Soomann, Elmar

1960

Jakobsoo, Urve

Juhasoo, Linda

Koff, Jüri

Kohtla, Lilli

Kuimets, Guido

Oras, Eino

Rand, Elvi

Rehe, Rein

Rohtla, Helle

1959

Baum, Helju

Jõnts, Naima

Metsaots, Värdi

Nõmm, Malle

Paiso, Lia

Ruul, Rein

Tõnts, Vello

Vaiksoo, Raini

Sadovštšikova, Aino

1958

Baum, Arvi

Kivirand, Jüri

Kurvet, Aita

Kõrnas, Jüri

Käsper, Venno

Lille, Heljo

Lõhe, Eedi

Mangu, Aarne

Mägi, Toomas

Oras, Eeri

Pülemaa, Aili

Pärn, Valdur

Rand, Elme

Rebane, Anu

Soomann, Ada

Sunisson, Vilve

1957

Anson, Valve

Jaago, Helve

Kallaste, Mare

Kase, Helve

Miss, Linda

Mägi, Hendrik

Nõmm, Malle

Sepp, Silvia

Tahk, Aime

Tarkpea, Maret

Tõnts, Evi

1956

Jakobsoo, Helle

Juhasoo, Maimu

Koff, Urve

Kõrnas, Avo

Ojase, Mati

Pelisaar, Heiti

Pelisaar, Paul

Pelisaar, Peeter

Pirs, Aino

Pirso, Jüri

Rand, Hans

Tõnts, Avo

Vapper, Heino

Vinter, Malle

1955

Alanurm, Eino

Annus, Arne

Anson, Taimo

Entson, Eeri

Esna, Lembit

Kaupola, Toivo

Kase, Elmar

Kõrnas, Malle

Käsper, Elmar

Käsper, Viive

Maide, Helle

Metsaots, Jüri

Lasn, Mati

Ojase, Ilme

Paiso, Laine

Rehe, Silja

Peetersoo, Mihkel

Vaino, Ave

1954

Andresen, Aivi

Annus, Arne

Aus, Ilme

Baum, Saima

Jaagor, Eha

Kivirand, Enna

Kivirand, Urve

Kõrnas, Malle

Käsper, Elmar

Lasn, Mati

Rand, Laine (I)

Silivälja, Juhan

Tõnissoo, Helgi

Rand, Laine (II)

1953

Jaagor, Heldor

Käsper, Udo

Andresen, Jüri

Strikholm, Oskar

Metsaotsa, Helje

Isak, Milvi

Paiso, Leili

Silivälja, Juta

Paas, Linda

Jaagor, Eevi

Mangu, Liisi

1952

Aus, Luule

Kaints, Jüri

Nurmik, Ilmar

Metsaots, Milvi

Tarkpea, Eevi

Mattiisen, Udo

Pajula, Helgi

Mere, Liivi

Sildever, Silvi

Pärn, Õie

Masso, Milvi

Säde, Helju

Paas, Hilda

Käsper, Harri

Mets, Helle

Taliste, Taimo

Pilli, Leander

Kütt Heili

Kõrnas, Elve

1951

Kubja, Mehis

Kurvet, Eha

Käsper, Endel

Käsper, Harri

Kütt, Heili

Kütt, Milvi

Masso, Milvi

Matiisen, Udo

Mägi, Vaike

Nurmik, Ilmar

Närjussoo, Milvi

Petersoo, Einar

Sildever, Silvi

Toomel, Ants

Vaino, Lille

Vihman, Elmar

Viik, Jaak

Vuks, Eino

1949

Härm, Lea

Esna, Olaf

Kesper, Ahto

Käsper, Elmar

Laaso, Linda

Taggo, Melvi

Toomel, Ants

Kütt, Milvi

Kuusik, Elvi-Pauliine

Tänav, Eedi

1948

Auväärt, Helju

Käsper, Velli

Laaso, Hilja

Pommer, Hilja

Sildever, Vaike

Strikholm, Erich

Laheäär, Evald

Käsper, Juta

Kangur, Helmi

Lasn, Maire

Tamm, Einar

Jaagor, Erich

Kasemets, Velda-Johanna

Tamm, Einar

1947

Aus, Hilda

Estna, Ella

Jakobsoo, Aime

Kaal, Heljo

Mets, Silvia

Monso, Jaan

Pill, Maimu

Pärna, Endel

Tatra, Paul

Ustav, Udo

Uusi, Linda

Juhansoo, Leo

Kespre, Heino

1946

Taggo, Selma

Lants, Linda

Jagor, Erich

Käsper, Asta

Palberg, Lilli

Raavik, Elvi

Siitam, Elmar

1945

Juhansoo, Leo

Kira, Einar

Tatra, Paul

Mägi, Hugo

1944

Kaelep, Elmar

Kuusik, Asta

Laaso, Maimu

Mangu, Magda

Monso, Eevi

Närjussoo, Evald

Puusild, Olev

Pent, Meta

Pommer, Virve

Siitam, Elmar

Väärand, Herman

Mangu, Endel

Maimets, Helju

Saare, Leida

Sirel, Elvi

Jaago, Arne

Laaso, Laine

Eha, Kalju

1943

Jaagor, Eduard

Käsper, Jaan-Arnold

Matiisen, Jaan

Kuusik, Velli

Tatra, Ella

Juhansoo, Maimu

Könning, Helle

Põrna, Linda

Taggo, Arne

Annus, Maimu

Aus, Helju

1942

Allmäe, Sinaida

Käsper, Martin

Laaso, Erich

Lellep, Salme

Eha, Heino

Hanson, Asta

Mägi, Viktor

Kaelep, Helja

Pärna, Salme

Sillaots, Alfred

Väärand, Ferdinand

Krastin, Hilja

Maipuu, Liia

Puusild, Maimu

Mägi, Viktor

1941

Mägi, Elfi

Kruusmaa, Erme

Sepp, Leida

Pommer, Elfi

1940

Eha, Kalju

Randmaa, Velli

Tänav, Voldemar

Kaus, Ella

Ehanurm, Voldemar

Haas, Harri

Koger, Ado

Juhansoo, Erich

Juhala, Voldemar

Mägi, Endel

Jõnts, Salme

1939

Mihkelson, Viktor

Paalberg, Linda

Poom, Eduard

Toomsoo, Hermann

Vesiloo, Evald

Rehe, Voldemar

Killing, Elfriede

Mändla, Leida

1938

Ennok, Asta

Hanson, Eduard

Kangur, Erich

Leetsar, Milda

Mangu, Asta

Mets, Albert

Nuga, Eduard

Kaints, Ella

Tõnissoo, Jüri

Ennok, Artur

Ennok, Miili

1937

Altmart, Linda

Juhalo, Erich

Laine, Helmi

Prees, Ardaleon

Siirdma, Aleksander

Randma, Arnold

Väärand, Paul

Arukase, Elmar

Meier, Leida

Mets, Albert

Silivälja, Asla

1936

Allikvee, Ludmilla

Lepik, Mirti-Jete

Maidle, Elviine

Vihman, Arkaadi

Ennok, Elmar

Kants, Elmar

Käsper, Albert

Kadevere, Erich

Hendrikson, Ella

Koop, Linda

Matson, Elviine

Matiisen, Linda

Allmäe, Ludmilla

Klekner, Linda

Lants, Maria

1935

Ennok, August

Kaints, Voldemar

Rauk, Voldemar

Kurgu, Salme

1934

Haas, Erich

Kurgu, Aleksander

Käsper, Karl

Rauk, Arkadi

Markin, Alvine

Peterson, Mihkel

Mõtus, Miralda

Kotkas, Ludmilla

Juhansoo, Arteemi

1933

Peterson, Mihkel

Siitam, Eduard

Käsper, Aliide

Käsper, Linda

Martinson, Anna

Martinson, Emilie

Nuga, Elfriede

Kõrnas, Helmi

1932

Klekner, Kalev

Markin, Elmar

Vapper, Arkadi

Baum, Eduard

Kaints, Alma

Paalberg, Marta

Paalberg, Sinaida

Tomson, Leoniida

Merirand, Elmar

Hiiekivi, Kalev

Pommer, Helmi

Seenisson, Sinaida

1931

Jakobson, Arteemi

Jakobsoo, Arvi

Kaints, Helmi

Kaints, Albert

Kraaning, Hilda

Kõrnas, Aleksander

Mangu, Jaan

Lilles, Järta

1930

Kadevere, Selma

Kaints, Jüri

Klekner, Tamara

Käsper, Selma

Rauk, Aleksander

Saul, August

Silivälja, Arnold

Kõrnas, Aleksander

Virkunen, Tamara

1929

Altmart, Helmi

Mikson, Sinaida

Strikholm, Lydia

Tarkpea, Emilie

Märkson, Hermann

Käsper, Voldemar

Pirs, Arteemi

Matson, Salme

1928

Ojase, Sinaida

Ranne, Milvi

Koger, Liina

Käsper, Arnold

Mardiat, Oskar

Vihman, Ksenia

1927

Tõnisoo, Illarjon

Altmart, Helmi

Käsper, Martin

Saul, August

Pirs, Arseeni

Kiige, August

Kaints, Jüri

Jakobi, Eduard

Ennok, Artur

Adamson, Marta

Kaelep, Jaan

Käsper, Aniita

Jõnts, Voldemar

Lants, Olympiada

Voogas, Salme

Kaelep, Jüri

Baum, Jüri

Kõrnas, Aleksander

1926

Juhanson, marta

Kranik, Ella

Kurgu, Sinaida

Kurgu, Marta

Kruusmann, Anna

Käsper, Salme

Tarkpea, Emilia

Vichman, Ksenia

Juhanson, Arnold

Käsper, Alfred

Käsper, Voldemar

Mardiat, Oskar

Martinson, Martin

Nõmm, Jaan

Nõmm, Artur

Saul, Karl

Taalfeldt, Herman

Käsper, Arnold

1925

Silivälja, Arteemi

Metsaots, Leida

Pirs, Sinaida

Sepp, Ksenia

Vihman, Ksenia

Pommer, Jakob

Baum, Sinaida

Kadevere, Aliide

Kurgu, Sinaida

Kranich, Ella

Käsper, Alfred

1924

Johansoo, Sinaida

Mägi, Alviine

Pirso, Herna

Raavik, Marta

Saul, Ksenia

Käsper, Helmi

Pilman, Lidia

Siilivälja, Salme

1923

Goldman, Elisaveta

Martinson, Veera

Mardik, Aliide

Koop, Selma

Koger, Aliide

Baum, Ida

Mets, Ida

Tomson, Linda

Metsaots, Jüri

Siitan, Tõnis

Rehe, Hans

Goldman, Evgraf

Matiisen, Mihkel

Murd, Ferdinand

Tarkpea, Karl

Kõrnas, Jüri

Koop, Arnold

Artur, Kants

Käsper, Juhan

Isak, Maria

1922

Juhansoo, Arne

Silivälja, Arteemi

Kiidemaa, Anni

Peterson, Salme

Käsper, Juuli

Metsaots, Anna

Jaagu, Aliide

Zoldman, Liisa

Kaints, Marta

Käsper, Aliide

Vihman, Elisabet

Jakobi, Ida

Pirs, Sinaida

Martinson, Veera

Pirso, Ida

Goldman, Eduard

Rehe, Voldemar

Juhanson, Jakob

Arro, Karl

Albert, Sinaida

Nuson, Salomia

Paara, Sinaida

Pirsi, Linda

Sepp, Ksenia

Juhanson, Arnold

Käsper, Alfred

Metsaots, Mihkel

Nukk, Arnold

Pirsu, Anton

Seenisson, Jphann

Vihman, Johan

Juhanson, Anna

Leetsar, Arteemi

1921

Kaelep, Jüri

Juhanson, Jaan

Käsper, Eduard

Kraning, Eduard

Rentnik, Paul

Köning, Jaan

Raavik, Jaan

Paara, Jüri

Arro, Erich

Jagor, Abdres

Käsper, Aliide

Käsper, Emilie

Käsper, Marie

Kadever, Johanna

Oina, Helene

Rehe, Marie

Altmart, Adele

Jannop, Marta

Käsper, Emilie

Karlsbach, Marie

Põmmer, Eduard

Pilman, Jüri

Matiisen, Jüri

Comments are closed