Meie maja töötajad

Nimi Positsioon E-mail
Ulla Orgusaar Direktor lindi@lindikool.ee
Kadri Tamberg Klassiõpetaja (1. klass) kadri.tamberg@lindikool.ee
Sülvi Kaljurand Klassiõpetaja (2. klass) sylvi.kaljurand@lindikool.ee
Kaire Kiivit Klassiõpetaja (3. klass) kaire.kiivit@lindikool.ee
Epp Reinfeldt Klassiõpetaja (4. klass) epp.reinfeldt@lindikool.ee
Anne Paiste Muusikaõpetaja anne.paiste@lindikool.ee
Kaie Seger Kehalise kasvatuse õpetaja  terekaie@gmail.com
Anneli Kala Lasteaiaõpetaja  anneli.kala@gmail.com
Anu Küber Lasteaiaõpetaja anu.kuber@lindikool.ee
Eve Naudi (lapsehoolduspuhkusel) Lasteaiaõpetaja eve.naudi@lindikool.ee
Mai Leht Lasteaiaõpetaja mai.leht@lindikool.ee
Kristel Närep (lapsehoolduspuhkusel) Lasteaiaõpetaja kristel.narep@lindikool.ee
Kärt Jürgens Lasteaiaõpetaja kart.jurgens@lindikool.ee
Marina Tubala Õpetajaabi marina.tubala@lindikool.ee
Elerin Viet Õpetajaabi
Õie Tornius Logopeed  oie.tornius@audru.edu.ee
Karmen Feldman Kokk
Elje Põldeots Koristaja
Ülo Paiso Majahoidja
 Aili Berggrünfeldt Pikapäevarühma õpetaja  aberggrunfeldt@gmail.com

2016/17 õa

2015/16 õa

2014/15 õa

2013/14 õa

Comments are closed