Muud tugisüsteemid


Logopeed Õie Tornius Lindi Lasteaias-Algkoolis

E ja N-12.00-15.00


 

Psühholoog Merle Joonsoo

Konsultatsiooniaeg eelnevalt kokku leppida!

Kontakt:

tel: 51 974 445

merlejoonsoo@gmail.com


 

Audru Valla sotsiaalteenused

Teenistuskoht Nimi Vastuvõtu aeg Telefon E-post
Sotsiaalnõunik Peep Tarre  E 9-12 N 14-17.30 4 475 270 peep.t@audru.ee
Sotsiaaltöö spetsialist Karene Lainela Vallamaja lahtiolekuaegadel 4 472 785 karene.l@audru.ee
Sotsiaalpedagoog Sirje Järvet

E 8 – 12 Audru Kool

E 13 -16 vallavalitsus

N 8-12 Audru Kool
N 13 -17.30 vallavalitsus

4 472 782 sirje.j@audru.ee

Pärnumaa Rajaleidja keskus

Asukoht ja üldkontaktid

aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu
telefon: 5886 0710
e-post: parnumaa@rajaleidja.ee
Lahtiolekuajad

E – N 9.00 – 17.00
R 9.00 – 15.00

Muudel aegadel on nõustamine võimalik eelneval kokkuleppel
 Kui ei ole võimalik keskusesse tulla, siis karjäärinõustamist saab ka Skype vahendusel. Võta eelnevalt karjäärinõustajaga ühendust ja lepi kokku!

Töötajate kontaktid

Lea Mardik, keskuse juht: lea.mardik@rajaleidja.ee, 56940743
Monika Lehtmets, infospetsialist: monika.lehtmets@rajaleidja.ee, 58853720

Kätlin Muru, karjäärinõustaja: katlin.muru@rajaleidja.ee, 5885 3729
Maris Kalmu, karjäärinõustaja: maris.kalmu@rajaleidja.ee, 5885 3729
Terje Jürivete, karjäärinõustaja: terje.jurivete@rajaleidja.ee, 5885 3729
Kätlin Aadamsoo, karjääriinfo spetsialist: katlin.aadamsoo@rajaleidja.ee, 5885 3729

Silja Lilles-Sula, karjääriinfo spetsialist: silja.lilles-sula@rajaleidja.ee, 5885 3729

Maarja Burket, nõustamiskomisjoni koordineerija: maarja.burket@rajaleidja.ee, 5885 3721
Margit Tamm, logopeed: margit.tamm@rajaleidja.ee, 5885 3722
Signe Leht, eripedagoog: signe.leht@rajaleidja.ee, 5885 3723

Marika Prants, eripedagoog: marika.prants@rajaleidja.ee, 58853724
Marianna Metsla, sotsiaalpedagoog: marianna.metsla@rajaleidja.ee, 5885 3725
Kaire Külaots, psühholoog: kaire.kulaots@rajaleidja.ee, 5885 3726
Triin Saluveer, psühholoog: triin.saluveer@rajaleidja.ee, 5885 3727
Olga Šunjajeva, psühholoog: olga.sunjajeva@rajaleidja.ee, 5885 3728


 

ABITLEFONID, NÕUSTAMISTELEFONID

Perearsti tasuta nõuanne 1220

Psühholoogiline nõu ja perekonna mured 126

Tasuta lasteabi telefon 11 6111

Naiste tugi, vägivalla abinõu 1492

Laste hädaabi telefon (väärkohtlemine jne) 1345

Psühholoogiline kriisinõustamine 631 4300

Interneti nõustamiskeskus Eestis www.lahendus.net

Comments are closed