Vikerkaarerühm


 

Vikerkaarerühma ootame lapsi vanuses 4-7 eluaastat. Rühmas on kohti kokku 24.- le lapsele.

Vikerkaarerühmas tegelevad lastega:

õpetaja Kärt Jürgens, kart.jurgens@lindikool.ee, tel. 56 909 208

õpetaja Anu Küber, anu.kuber@lindikool.ee, tel. 58 080 229

õpetajaabi Elerin Viet, tel. 56 482 386

 

Vikerkaarerühma kontaktandmed:

vikerkaareruhm@lindikool.ee

tel. 44 67 732


Vikerkaarerühm 2017/18

  1. Andero Alas
  2. Andželina Mihalaki
  3. Annika Männiksaar
  4. Anželina Tšetško
  5. Elle-Mariie Tart
  6. Emilia Lõsov
  7. Emmaliisa Mäesalu
  8. Gretheliis Kingo   
  9. Janelle Laurimäe
  10. Karl Gustav Rubin
  11. Kirtel Annus
  12. Laur Oks
  13. Liisbeth Luhtoja
  14. Liisbeth Oks
  15. Marie Luhtoja
  16. Maureen Väljas
  17. Meeri Helmi Jantson
  18. Orm Aidla
  19. Pauline Kristine Unt
  20. Peeter Kusti Põllo
  21. Rain-Robert Kaelep
  22. Roberto Tõnisson
  23. Sandra Männiksaar
  24. Tuule Künnapas

Õpetajad: Anu Küber, Kärt Jürgens, Elerin Viet


Vikerkaarerühm 2016/17

1. Lisete Toompalu

2. Keron Koplus

3. Keitlin Carola Kalm

4. Romilio Lõsov

5. Ander Aasa

6. Jüri Andresen

7. Greete Linkrus

8. Pauline Kristine Unt

9. Janelle Laurimäe

10. Rasmus Talisoo

11. Roberto Tõnisson

12. Liisbeth Oks

13. Meeri Helmi Jantson

14. Sandra Männiksaar

15. Annika Männiksaar

16. Anželina Tšetško

17. Maureen Väljas

18. Aurora Gracia Lünekund

Õpetajad: Anu Küber, Eve Naudi, Kärt Jürgens


Vikerkaarerühm 2015/16

1. Ander Aasa

2. Annika Männiksaar

3. Erasmus Vahemäe

4. Heijamari Kaelep

5. Janelle Laurimäe

6. Jolanta Galenieks

7. Johannes Jantson

8. Jüri Andresen

9. Keitlin Carola Kalm

10. Keron Koplus

11. Kert Loo

12. Liisbeth Oks

13. Lisandra Mäe

14. Lisete Toompalu

15. Meeri Helmi Jantson

16. Pauline Kristine Unt

17. Rauno Väljas

18. Rasmus Talisoo

19. Roberto Tõnisson

20. Roderik Annus

21. Romilio Lõsov

22. Sandra Männiksaar

Õpetajad: Kristel Närep, Mai Leht, Marina Tubala


Vikerkaarerühm 2014/15

Vikerkaarerühm 2014

1. Brigita Eha

2. Endriko Ennok

3. Hugo Hövel

4. Kristian Soovik

5. Olivia Moorits

6. Nora Kalda

7. Markus Toodo

8. Angela Männiksaar

9. Rasmus Üürike

 10. Sireli Kallas

11. Trävis Loite

12. Kert Loo

13. Indra Johanson

14. Rauno Väljas

15. Erasmus Vahemäe

16. Roderik Annus

17. Johannes Jantson

18. Tristan Sõrmus

19. Jolanta Galenieks

20. Heijamari Kaelep

21. Lisete Toompalu

22. Ats Saunanen

Õpetajad: Kristel Närep, Mai Leht, Evelin Selter


 

Comments are closed