Meeldejäävat tarkusepäeva Teile kõigile!

Kallis Lindi kool – õpilased, 1. klass, kolleegid, lapsevanemad!

Esimesel koolipäeval on raske öelda, kes rohkem elevil on – lapsed või vanemad või hoopis õpetajad. Eriline tähtpäev on ta kõigile. Selle päeva peategelased on siiski õpilased ning eriti esimesse klassi astujad.

Mul on au tervitada esimest klassi. Ajaga muutub teie klass ja kool omamoodi perekonnaks. Te võite alati 2, 3 ja 4. klassi õpilaste ja  koolitöötajate poole pöörduda kui tahate, sest perekonnas toetatakse ja aidatakse üksteist. Meelde võiks jätta, et kool ei ole ainult maja. Kool on inimesed, keda seal kohtame ja kellega seal osa oma päevast veedame.

Oma eelmise kooliaasta alguse kõnes soovis president Toomas Hendrik Ilves, et Eesti koolid peaksid paistma silma parima õpikeskkonnaga ja eesti õpilased suurima õpitahtega. Me kõik unistame heast koolist, aga me kõik mõistame seda omamoodi. Minu heas koolis tahetakse rõõmuga käia ja omavahelised suhted on head ja koostööpõhised, minu heas koolis tahetakse õppida ja tahetakse õpetada; minu heas koolis õpivad kõik ja õpivad üksteiselt.

Ja peamine on, et hea kooli üle ollakse uhked – uhked on nii õpilased, õpetajad kui kogu Lindi kogukond. Soovin, et algaval õppeaastal me kõik teeksime tegusid, mis panevad meid uhkust tundma oma kooli üle. Soovin meile kõigile huvitavat ja tulemuslikku kooliaastat ning head tarkusepäeva.

Ulla Orgusaar, Lindi Lasteaia-Algkooli direktrissIMG_7972