Pressiteade

Suur heategevuskontsert väikeses koolis

Lea Dali Lion, Untsakad ja segakoor Ajapuudus, Jüri Vlassov, Kaie Seger, pasunakoor Õnn Tuli Õuele ja paljud teised –

– just selline, uskumatult uhke ja igasse suurdegi kontserdisaali sobiv esinejatenimekiri on
7.märtsil Pärnumaal pisikeses Lindi Lasteaed-Algkoolis toimuval heategevuskontserdil „Südamest Sinule”.

300 elanikuga Lindi kaluriküla sai  ilusa ja uue kool-lasteaed-rahvamaja 2007. aastal. Pea kaheksa aastaga on end muidugi mõnusasti sisse seatud, aga kõikide soovide täitmiseks ikka raha napib – näiteks vajab täiendamist saali heli- ja valgustehnikavaru.
29 kooli- ja 39 lasteaialapsega kokkuhoidev koolipere teab, et ühistes ja rõõmuga tehtud asjades on edasiviiv ja soove täitev vägi.
Nii korraldataksegi juba teist aastat naistepäeva eel heategevuskontsert, mille tulu läheb koolile ja kus astuvad üles oma küla ja valla kultuuritegijad ning, kirsina tordil, ka üks tuntud Eesti laulja. Kõik korraldajad ja esinejad osalevad kontserdil vaid tegemise ja aitamise rõõmust – aga nii ongi siinkandis kombeks, sest kogukond hoiab kokku ja seisab ühiste asjade eest.
Ja kes end ise aitab, seda aitavad teisedki – pisikese kooli suuri tegemisi on märgatud ja tänavust kontserti toetavad nõu ja jõuga nii oma valla ettevõtjad – Puurkaevumeistrid ja Marmorest – kui ka pealinna külje all asuv Lahe Roos.

Lindi Lasteaaed-Algkool tahab oma ettevõtmisega head eeskuju anda teistelegi – unistada tuleb suurelt ja tegutseda ühiselt.

Lindi Lasteaed-Algkool
www.lindikool.ee